De traditionele criminaliteit zoals inbraak, diefstal en vernieling neemt af, maar steeds meer Nederlanders zijn slachtoffer van cybercrime.
Ben jij al beschermd tegen cybercrime? Kom naar het Mobiel Media Lab van de politie om het uit te vinden! Het Mobiel Media Lab van de politie komt naar Heteren, Zetten en Elst. In deze grote omgebouwde vrachtwagen kun je met de politie in gesprek en een info-/voorlichtingspakket ontvangen.
De belangrijkste boodschap: wees alert op cybercriminelen, nu we allemaal steeds vaker en langer online zijn!
Cybercrime is veel dichterbij dan je denkt: iedereen kan slachtoffer worden, jong en oud. Neem dus vooral een kijkje bij het Mobiel Media lab om te zien hoe je kunt voorkomen dat jij slachtoffer wordt van cybercrime.
Heb je vragen over cybercrime? Neem dan contact op via 0900-8844 of kijk op onderstaande websites om meer te vinden over cybercrime.
Doe altijd aangifte bij de politie via 0900-8844 of via politie.nl .
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl ? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Neem dan contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected] .