Goed nieuws voor iedereen die nog een gezellige overtocht wil beleven op een van de fiets- en voetveren.
De vijf pontjes die gestremd waren door de lage waterstand gaan zaterdag 17 september weer varen. Alle tien pontjes zijn dan weer aan het varen.
Nog even de pontjes op een rij: Beuningen-Slijk-Ewijk, Druten-Dodewaard, Varik-Heerewaarden, Rhenen-Lienden, Renkum-Heteren, Liniepont, Heukelum-Galgenwaard, Pontje Ham, Batenburg-Demen en Ravensein-Niftrik.
Lijkt het je leuk om volgend seizoen ook op een van de Waalpontjes te varen? Dat kan als je een groot vaarbewijs en/of Rijnpatent hebt. Neem dan contact met Uiterwaarde op: [email protected] .
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl ? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders.
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected] .
De redactie is te bereiken via [email protected] .