Repair Café Elst gaat vanaf 26 augustus weer van start

20 aug 2021, 14:58Nieuws
rc1
Repair Café
Elst - Vanaf donderdag 26 augustus gaat het Repair Café in Elst weer van start. Wel in iets andere vorm, want elkaar ‘ontmoeten’ zit er nog niet in.
Inwoners kunnen 1 keer in de maand op de laatste donderdag tussen 12.30 en 13.00 uur hun te repareren spullen afgeven bij het Repair Café in 2Switch in Elst. Buiten, of bij slecht weer binnen, worden je gegevens en de klacht opgeschreven. Tussen 16.00 en 16.30 uur kan het apparaat weer worden opgehaald.

Gratis reparatie

De vrijwilligers van het Repair Café repareren gratis jouw elektrische apparaten, gereedschap, verlichting of helpen je bij de juiste werking van je laptop, printer, tablet of gsm. Daarnaast doen ze ook kleine kledingreparaties. Televisies en witgoed (wasmachines e.d.) kunnen niet worden ingeleverd/gemaakt. De artikelen moeten schoon aangeleverd worden. Bij ontvangst wordt alles gedesinfecteerd.
Uit praktijk blijkt dat het Repair Café maar liefst 70 procent van de aangeboden artikelen weer aan de praat krijgt omdat het vaak maar om kleine storingen of reparaties gaat. De vrijwilligers die reparatiewerk doen hebben een technische achtergrond. Het repareren is gratis, maar een vrijwillige bijdrage is uiteraard altijd welkom.
Meer informatie over Forte is te vinden op Forte Welzijn of bel naar 085-0406066.
loading

Loading articles...

Loading