Geen gewonden bij kop-staartbotsing afrit A15

17 jun , 23:34112
17-06 Herveld kop-staart
Persbureau Heitink
HERVELD - Op woensdag 17 juni rond 17:50 uur vond er een kop-staartbotsing plaats op de afrit van de A15 vlak voor de verkeerslichten richting Tiel.
Verschillende politie-eenheden, Rijkswaterstaat en een ambulance kwamen ter plaatse.

Geen gewonden, veel schade

Minstens één persoon is door het ambulancepersoneel gecontroleerd, maar er zijn geen gewonden gevallen. Beide voertuigen liepen aanzienlijke schade op. De achterste auto, een Audi, heeft ernstige schade aan de voorkant en de ruit bij de passagiersstoel is gebarsten. Ook was de airbag uitgeklapt.
De voorste auto heeft schade aan de linker achterkant. Beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf weggesleept. Door het ongeval was de voorsorteerstrook richting Zetten geblokkeerd. Hierdoor moest het verkeer via de strook richting Andelst rijden en bij de kruising met verkeerslichten afslaan naar de gewenste richting. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren, is niet bekend.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookInstagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading