Donderdagfilm in Theater De KiK ́I Swear ́

27 sep , 19:30 • Evenementen
I Swear ls 2
I Swear
Tourette bepaalt zijn lichaam, maar niet de kracht van zijn hart. Het leven van de slimme, grappige John Davidson ziet er in 1983 veelbelovend uit.
De getalenteerde voetbalkeeper droomt van een professionele carrière en ook op school hoort hij bij de besten.

Buitengesloten

Maar dan begint hij opeens ongecontroleerd te vloeken en bewegen. In een tijd waarin Gilles de la Tourette zelfs door artsen nog nauwelijks begrepen werd, raakt hij buitengesloten van de wereld om hem heen: hij wordt gepest op school en de relatie met zijn familie verslechtert.
John trekt zich steeds meer terug, gebukt onder angst, schaamte en eenzaamheid. Alles verandert wanneer hij als twintiger Dottie ontmoet, de nuchtere moeder van een oud-klasgenoot bij wie onlangs terminale kanker is vastgesteld. De onverwachte band die tussen hen ontstaat verandert Johns leven: met Dottie’s onvoorwaardelijke steun vindt hij een belangrijk doel en het zelfvertrouwen om zichzelf te zijn.
Op donderdag 1 oktober 2026 om 20.00 uur speelt de film ´I Swear´ in Theater De KiK. Kaarten zijn €12,00 inclusief een drankje en zijn te bestellen via de website van Theater De KiK: theaterdekik.nl of telefonisch 06 - 838 965 81.  

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via Facebook, Instagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading