Alzheimer Café Overbetuwe is verhuist maar blijft wel in Elst

31 aug , 18:26Gezondheid
2026-08-31_18h24_39
Google Maps
ELST - Het vrijwilligersteam van het Alzheimercafé heeft een ander onderkomen gevonden voor haar maandelijkse lotgenoten contactavonden: De Alzheimercafés vinden in het vervolg plaats in ontmoetingscentrum De Hoeksteen aan de Prinses Irenestraat 58 in Elst. 
De eerstvolgende bijeenkomst is op dinsdag 8 september en duurt van 19.30 tot 21.00 uur.

Fijne ruimte

In de Hoeksteen vinden diverse maatschappelijke activiteiten plaats en zal een fijne ruimte zijn voor het Alzheimercafé om haar gasten te mogen ontvangen. De vrijwilligers begroeten in het nieuwe activiteitenseizoen met plezier mensen met (beginnende) dementie, hun mantelzorgers, andere naasten en overige belangstellenden zijn maandelijks van harte welkom. De bijeenkomsten zijn altijd gratis bij te wonen. 
Voor extra informatie: M. van Braam, namens het vrijwilligersteam van het Alzheimercafé: tel.: 06 363 24 778 , mail: [email protected] 

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookInstagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading