Hemmen - Een bijzondere pinkstertraditie: een grote openluchtviering op zondag 8 juni 2025 bij de Kom in Hemmen.
Zes kerken werken samen in een oecumenische viering van Pinksteren. Er worden meer dan 300 belangstellenden verwacht.
De openluchtviering die dit jaar voor de 19e keer wordt georganiseerd start om 10.00 uur en eindigt om 11.00 uur. Kerkgangers met verschillende achtergronden zitten door elkaar en voelen zich met elkaar verbonden. De dienst wordt muzikaal begeleid door Christelijke muziekvereniging Amicitia uit Hien-Dodewaard en het koor Enjoy! uit Driel. Na de viering is er gelegenheid om gezamenlijk koffie te drinken bij de kasteeltuin. Iedereen is van harte welkom.
De kerken die deelnemen zijn: Protestantse Gemeente Herveld en Slijk-Ewijk, Baptistengemeente Midden Betuwe, H Maria Magdalena Parochie, locatie Indoornik, Vluchtheuvelgemeente Zetten, Hervormde Gemeente Hemmen en PG de Rank.
In verband met de beperkte parkeergelegenheid verzoeken zij je indien mogelijk op de fiets te komen. Bij regen wordt de oecumenische pinksterviering gehouden in het Hendrik Pierson College in Zetten (dit wordt tijdig aangegeven op de website van PG de Rank: (derankzetten.nl).
· Blijf op de hoogte via Facebook, Instagram, X, Bluesky of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
· Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].