Herveld - Hou jij van treinen, ben jij een echte treinliefhebber? Kom dan naar het Grootspoor Festival van 2025 in Herveld.
De Hoendrik is twee dagen het toneel van de modelgrootspoor.
Wat is er te zien
Er is een demobaan, een grote digitale clubbaan en nog veel meer spoorbanen met diverse thema's. Er is een 64mm spoorbaan, stoomtreinen en een live-stream. De nieuwste zelfgemaakte bouwsels en zelfs een spoorgroep uit Zwitserland maakt zijn opwachting.
Daarnaast zijn er diverse aanbieders en fabrikanten uit binnen- en buitenland met van alles dat te maken heeft met de (trein)modelbouw.
Dit mag je als treinliefhebber natuurlijk niet missen!
Op zaterdag 5 april ben je welkom van 10:00 tot 17:00uur. Zondag 6 april is het festival open van 10:00 tot 16:00uur. Een kaartje vanaf 12 jaar is €6,- Kinderen van 4tot 12jaar onder begeleiding betalen €2,-.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? Onze
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op
met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].