Elst - Ida van Dril speelt in de regie van Fred Delfgaauw een moderne versie van Shakespeares Hamlet, waarin eeuwenoude thema’s worden verbonden met de uitdagingen van vandaag.
Maar wat nou als het verhaal te dichtbij komt. De thema’s van toen ook nu nog actueel blijken te zijn? Ida wisselt tussen het oude verhaal en haar eigen problemen. Het origineel van Shakespeare verandert in een herkenbaar verhaal over moeders en zonen, over volwassenen en kinderen, over twijfelaars en zij die het zeker weten. Een feest van herkenning voor ouders en pubers.
-Ida gaat in vogelvlucht door het stuk van Hamlet heen waardoor het luchtig blijft, de diepte van het klassieke stuk gaat echter bij deze bewerking niet verloren en kan nog steeds ervaren worden. - Pascal, student, Hogeschool Windesheim.
-Wat een prachtig verhaal van Ida! Hamlet in het heden en Hamlet in het verleden. Boeiend gebracht door Ida. Geweldige lichteffecten en een perfecte timing door Bas, haar technicus. Zeer echt ogende poppen en andere attributen. Subliem allemaal! - Programmeur Theater Idea.
-Dit is een stuk wat ik iedereen kan aanraden (…) Het is een eerbetoon aan het originele stuk terwijl het toch naar de huidige tijd wordt gehaald. - Chantara, student Hogeschool Windesheim
-Ik wilde je nog even laten weten dat ik het geweldig vond. Wat een mooie en knappe manier om Hamlet te vertellen. De situaties uit je privé-leven zijn voor mij als ouder en voor leerlingen zeer herkenbaar. De manier waarop je Hamlet spiegelt aan de huidige tijd is indrukwekkend. - Lars, docent voortgezet onderwijs 5 en 6 VWO.
Kaartjes voor deze voorstelling van Ida van Dril in De KiK, kosten €19,- voor zaterdag 15 maart om 20.30 uur, zijn te bestellen via theaterdekik.nl, aan de kassa of via 06-838 965 81.
· Blijf op de hoogte via Facebook, Instagram, X, Bluesky of via de nieuwsbrief, inschrijven onderaan de pagina.
· Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].