Fris, maar vaker droog weekendweer

12 jun , 23:45Natuur
regen-piqsels
Piqsels
Het aantal buien dit weekend worden minder, maar het blijft wel fris voor de tijd van het jaar. Zaterdagochtend komen verspreid nog enkele buien voor.
De meeste buien vallen in het noorden en oosten. Als het droog is er een afwisseling van wolken en zon met een stevige westenwind.
In de middag neemt het aantal buien af en breekt de zon wat vaker door. Het wordt tussen de 15 en 18 graden. Dat is volgens Weeronline fris voor de tijd van het jaar. Temperaturen van 20 graden zijn normaal voor halverwege juni.
Zondag is het overwegend droog, maar lokaal is er wel een kans op een bui. De maxima liggen rond een graad of 18 bij een afwisseling van wolken en zon.

Oplopende temperaturen na het weekend

Na het weekend lijkt de zomer weer terug te keren. Maandag is het op de meeste plaatsen droog met een mix van wolken en zon. Het wordt 17 tot 20 graden.
De dagen daarna komt het warmer en zonniger zomerweer. Op dinsdag wordt het 20 tot 24 graden en woensdag 22 tot 27 graden. Vanaf donderdag wordt het zomers warm mat maxima tussen de 25 en 30 graden.
De kans op een lokale onweersbui is dan wel mogelijk.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookInstagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading