Elke week publiceert de stichting CPNB een lijst van de 60 populairste boeken van dat moment. Dit is de top 10 van week 25 in 2026.
De dichter en de duivel, het laatste werk van de overleden schrijfster Lieke Marsman is deze week gestegen naar de eerste plaats in de Bestseller 60. De hoogste nieuwe binnenkomer is Grand Café du Malheur van Ilja Gort. In totaal zijn er drie nieuwe binnenkomers in de top 10.
Top 10
De lijst bestaat zoals gezegd uit 60 boeken. Die gaan we niet allemaal publiceren, we houden het bij de top 10. Wil je de volledige lijst van de top 60 bekijken? Dat doe je
hier! Daar vind je overigens ook een beschrijving van alle 60 boeken. Het getal tussen haakjes in de lijst hieronder is overigens de notering van vorige week. Staat er een ‘-‘? Dan is dit een nieuwe binnenkomer.
1. (5) Lieke Marsman - De dichter en de duivel
2. (1) Karin Slaughter - Stille geheimen
3. (-) Ilja Gort - Grand Café du Malheur
4. (-) Gretha Pama & Marjoleine de Vos - Wat het leven de moeite waard maakt
5. (6) Bert Natter - Aan het einde van de oorlog
6. (4) Twan Huys - Het droompad Yvette van Boven - Daily Veg
7. (9) Suzanne Vermeer - Onderstroom
8. (8) Afke Boven - Als de laatste boot vertrokken is
9. (3) Simon Keizer - Wat moed dat moet
10.(-) Arnon Grunberg - Mogen we nog een beetje leven?
Over Stichting CPNB
Stichting CPNB staat voor de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek. Hun doel is om het leven van mensen verrijken door hen meer boeken te laten lezen. Met inspirerende initiatieven laat de CPNB zien dat het lezen van boeken ontspanning, ontsnapping, verdieping en verrijking biedt. Zo stimuleren ze zoveel mogelijk mensen tot een gang naar boekhandel en bibliotheek.
Bekende initiatieven van Stichting CPNB zijn De Nationale Voorleesdagen, Boekenweek, Zomerlezen, Boekenweek voor Jongeren, Kinderboekenweek en Nederland Leest.
♦♦♦
·
Blijf op de hoogte via
Facebook,
Instagram of via de
nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via
[email protected].
Adverteren op
Overbetuwe.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op
met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].