Driel - Vorige week was feest bij de huiskamer van Driel. 10 jaar alweer is de allereerste Huiskamer van de Overbetuwe actief. Daarna zijn er meer gevolgd, omdat er zeker behoefte aan is.
De tijd is voorbij gevlogen, het is zeker met gemengde gevoelens dat de vrijwilligers in de feeststemming zijn.
Medeoprichters
Twee van de medeoprichters zijn overleden, vooral Agnes wordt heel erg gemist. Haar inzet en creativiteit, maar ze zou trots zijn, wat er deze dag en het afgelopen jubileumjaar voor de gasten georganiseerd is.
Bij binnenkomst kregen de gasten een mooie corsage op gespeld. Koffie met natuurlijk een lekker gebakje. Een hapje en een drankje. Er waren oud Hollandse spelen, waar men fanatiek aan mee deed.
Trek
Beweging genoeg , dus kreeg men best wel trek. Tegen de middag kwam er een frietkraam, zodat de gasten konden halen en eten wat ze wilde. Harry Kleijn heeft van deze dag een muzikale geslaagde dag gemaakt. Er is gezongen en de polonaise werd gedanst.
Zo als het hoort, werd alles gehaald bij de plaatselijke ondernemers Namens de Huiskamer Driel, dank aan iedereen die bij gedragen heeft aan deze geweldige feestdag.
Moe maar voldaan werd dit jubileum jaar afgesloten. Op naar het volgend jubileum!
♦♦♦
·
Blijf op de hoogte via
Facebook,
Instagram,
X of via de
nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via
[email protected].
Adverteren op
Overbetuwe.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op
met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].