Zetten - Gun jij overbodige spullen ook een tweede kans? Een paar weinig gedragen schoenen bijvoorbeeld, of die extra pan, beddengoed of incontinentiemateriaal?
Spulletjes die ongebruikt in de kast liggen, zijn in andere landen een grote luxe. Vluchtelingen in Griekenland, Roma in Roemenië en ouderen in Moldavië kunnen ze heel goed gebruiken.
GAiN
In Zetten is er een nieuw inleverpunt voor hulpgoederen van GAiN (Global Aid Network). Misschien ken jij GAiN van de hulptransporten naar Oekraïne? GAiN helpt mensen in moeilijke situaties. Door noodhulp en langdurige opbouwprojecten. Ze werken met hart en handen aan nieuw perspectief voor mensen die lijden onder oorlog, armoede of (natuur)rampen. GAiN zamelt niet zomaar alles in, maar stemt dit altijd goed af met de partners ter plekke.
Het nieuwe inleverpunt is te vinden bij fam. Blonk, Wageningsestraat 95, 6671 DD in Zetten. Hulpgoederen kunnen worden ingeleverd op afspraak. Bel of app naar 06-48127082.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op
met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].