Zesde Randwijker Schiettoernooi bij S.V. de Treffers was een knaller

29 sep , 6:55 • Verenigingsnieuws
IMG-20260925-WA0011
S.V. de Treffers
RANDWIJK -  Zaterdag 26 september was het druk! Maar liefst 20 teams van elk 4 personen hebben deelgenomen aan het zesde Randwijker Schiettoernooi voor niet-schutters.
Alles begon in het kader van “meedoen is belangrijker dan winnen” hoewel er gaandeweg wel zeer fanatiek werd geschoten onder het toeziend oog van de vrijwilligers van de Treffers.

Zware strijd

Er werd in 3 series geschoten, 7 teams op de banen en de rest in de grote zaal met een hapje en een drankje, ook aan de innerlijke mens werd natuurlijk gedacht. Elke deelnemer mocht eerst 5 minuten proefschieten en gelijk daarna volgden de 10 wedstrijdschoten.
Nadat de teams een zware strijd hadden geleverd was het tijd om alle punten per team te berekenen tot de eindscore. Daarna was de spanning te snijden, wie hadden de podiumplaatsen bemachtigd?
De top drie was als volgt, 1e “De Mispoezen” met 341 punten, 2e “Schot in de roos” met 333 punten en op de 3e plaats eindigde “De Doorzetters” met 331 punten.

Helaes Pindakaas

Er werd ook aan de net wat minder goede schutters gedacht, de dames van “Richting Onbekend” ontvingen onder luid applaus de Helaes Pindakaas aanmoedigingsprijs. Er was ook een prijs voor de origineelste teamnaam en die werd na rijp beraad van de deskundige jury gewonnen door “Krek dr Nève”. Dit team had ook nog eens supermooie teamshirts.
Dit gezellige toernooi is wederom zo goed geslaagd dankzij het enthousiasme van de deelnemers, onze sponsor Dekkergroep en de top inzet van de vrijwilligers! Bedankt allemaal en heel graag tot volgend jaar! Vrijblijvende info S.V. de Treffers: 06-55393556.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via Facebook, Instagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading