Leukste en gratis sportfestival Chill & Sportstrand Heteren is er voor iedereen!

03 jul 2022, 9:35 Nieuws
img 20220701 wa0000
Ronnie

Heteren - Het Chill & Sportstrand gaat maandag 4 juli weer van start! Dit jaar met een groter veld, meer zand met grote palmbomen, meer sport en er komt ook nog een Zonneterras.

Chill & Sportstrand doe je niet alleen. Met een beetje lef, doe je dit samen en met dorpskracht!

In het Hart van Heteren is het 13 dagen volop sport en spel, want ook dit jaar organiseren diverse verenigingen gezamenlijk het Chill & Sportstrand van Heteren. Dit keer niet bij het jongerencentrum maar bij zalencentrum De Bongerd. Dagelijks vanaf 19.00 uur en de toegang is gratis en zonder inschrijving!

Programma

  • Maandag: Bootcamp
  • Dinsdag: Badminton
  • Woensdag: Volleybal
  • Donderdag: Voetvolley
  • Vrijdag: Korfbal
  • Zaterdag: Bootcamp



♦♦♦

Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl ? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders.

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].

De redactie is te bereiken via [email protected].