Vier budosporten samen tijdens succesvol 12e Pa Albouts Toernooi

15 mrt , 21:32Sport
Pa Albouts Toernooi 2026 (1)
Budovereniging Elst
Budovereniging Elst organiseerde begin maart opnieuw het jaarlijkse Pa Albouts Toernooi. Dit sportieve evenement staat in het teken van respect, inzet en verbondenheid en is een eerbetoon aan de oprichter Louis Albouts.
Wat het toernooi bijzonder maakt, is dat vier verschillende budosporten, judo, taekwondo, kickboksen en kempo, op één dag samen deelnemen aan een toernooi. Daarmee is het evenement uniek in de regio, waar deze disciplines zelden tijdens één toernooi worden gecombineerd.

Op de mat en in de ring

Sporters van jong tot oud lieten hun vaardigheden zien op de mat en in de ring. Onder luid applaus van ouders, familieleden en supporters werd er fanatiek maar sportief gestreden. Respect voor elkaar en plezier in de sport stonden daarbij centraal.
Het Pa Albouts Toernooi is inmiddels uitgegroeid tot een vaste traditie binnen Budovereniging Elst. Tijdens het evenement wordt stilgestaan bij de nalatenschap van Louis Albouts, die in 2009 overleed. Zijn passie voor de budosport en zijn inzet voor de vereniging leven nog altijd voort binnen de club.
Na een dag vol wedstrijden gingen veel deelnemers naar huis met een beker of medaille. Budovereniging Elst kijkt terug op een geslaagde editie en bedankt alle vrijwilligers die het toernooi mogelijk maakten.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookInstagramX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading