Recordbedrag bijeen gelopen voor honderden goede doelen tijdens de 4Daagse

24 jul , 17:46Vierdaagse
Bert van Meegen, Stichting DE 4DAAGSE
Bert van Meegen, Stichting DE 4DAAGSE
Henny Sackers, marsleider, Lex Roolvink en Ank Schouten- Bijleveld
Dankzij 1565 sponsorlopers, ruim 60.000 donateurs en talloze betrokken supporters staat de teller van de Vierdaagse Sponsorloop momenteel op € 1.625.894 voor honderden goede doelen.
Daarmee behoort ook deze editie tot de meest succesvolle sinds de start van de Vierdaagse Sponsorloop.
Aan het eind van de Via Gladiola overhandigde Ank Bijleveld-Schouten, voorzitter van Stichting De Vierdaagse Sponsorloop, een cheque aan marsleider Henny Sackers. Het opgehaalde bedrag kan de komende weken nog verder oplopen, omdat doneren mogelijk blijft tot en met 31 augustus 2026. 

Samen wandelen, samen verschil maken

"Het is bijzonder om te zien hoeveel wandelaars hun prestatie verbinden aan een goed doel. Dankzij de inzet van duizenden betrokken deelnemers, donateurs en supporters maken we samen echt verschil. Daar mogen we ontzettend trots op zijn," aldus Ank Bijleveld-Schouten.
De Vierdaagse Sponsorloop werd in 2011 opgericht om deelnemers de mogelijkheid te bieden hun wandelprestatie te koppelen aan een zelfgekozen goed doel. Wat begon als een initiatief van bescheiden omvang is uitgegroeid tot een vaste traditie binnen de 4Daagse.
Sinds de start werd inmiddels meer dan € 7.500.000 opgehaald voor goede doelen in binnen- en buitenland. 

Cijfers De Vierdaagse Sponsorloop 2026

Opgehaald bedrag€ 1.625.894
Aantal sponsorlopers1.565
Aantal donateurs60.728
Aantal goede doelen41

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookInstagram of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Overbetuwe.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Overbetuwe Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Leo Christiaens via de telefoon: 06-11087527 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading